Рівень цинізму та підлості в словах організатора злочинної групи зашкалює. 27-річний житель Київщини на початку березня переїхав до Ужгорода. І вже на Закарпатті разом із трьома друзями, які мешкають у Києві, почав крутити свій «бізнес».

«Левые бабки, левый бизнес мутим. Бизнес на трупах, ха-ха-ха. Зашла мне эта фразочка с утра», – такі пісні наспівував шахрай, який скидував ошуканим людям локації замість будинку на кладовищі.

Схема доволі поширена: розміщував оголошення про здачу в оренду житла, отримував передоплату і зникав. Потрапила на таку об’яву і потерпіла. Жінка з родичами виїхали з-під Харкова. Зрадівши, що знайшли прихисток, надіслала 4 тисячі гривень авансу та отримала геолокацію будинку.

На місце вони приїхали вночі. Три сім’ї з 4-ма маленькими дітьми. А перед ними замість дому було кладовище. У відповідь на справедливу претензію від «орендодавця» почула: «Там вам і місце».

В Ужгороді організатора й затримали. Він вже за ґратами.

Відомо, що учасники групи встигли ошукати 55 осіб на 350 тисяч гривень. Слідство триває, тож кількість встановлених потерпілих може зрости.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *