Про це розповіла Вікторія Колесова, котра потрапила на гачок любителя легкої наживи. Деталі шахрайської схеми вона описала у мережі Facebook.

“Нещодавно шукала квартиру в Ужгороді щоб зняти подобово на 2 дні. Як завжди знайшла об’яву, сподобалось місцеположення, ще б пак, Набережна Незалежності, 21. І ціна за добу – 1000 грн. Зателефонувала, сплатила бронь (за добу – 1000грн.) Надіслала квітанцію і ходжу собі з почуттям виконаного обов’язку. Тут наступає 8 березня і мені від власника квартири приходить наступне повідомлення:
“Добрий день! Мені дружина нагадала що ви у нас вперше бронюєте, а всі хто вперше у нас проживають, то бронь вноситься повністю!Так що вам потрібно доплатити ще 1.000 гривень на ту ж саму карту. Просто якщо ви весь термін не будете проживати, то дружина мені знову закотить скандал! Або якщо вас щось не влаштовує, то знайдіть будь-ласка інший зручний вам варіант для зняття житла і скиньте мені будь-ласка номер картки своєї я вам переведу ваші гроші! Дякуємо за розуміння !”
Мене це звісно здивувало, я запитала – “які мої гарантії при стовідсотковій оплаті”
І буквально через пару годин з переписки зникли всі повідомлення цього “товариша” особисті дані, та ін. Мене заблокували і завдаток не повернули.


З такою ситуацією стикаюся вперше. І сподіваюсь в останнє…
Шановні друзі, мешканці найчарівнішого м. Ужгород, допоможіть зробити цю особу “популярною”!!!
Особисто я жила в Ужгороді і знаю Ужгород тільки з приємної сторони і всі мої спогади про це казкове місто – неймовірні і позитивні! Я дуже хочу, щоб всі Ваші гості залишали Ужгород тільки з приємними враженнями і ніякі шахраї їх не псували!”, – написала жінка.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *