05.08.2024 19:23 ПОДІЇ


Я бігтиму за воїна!

Зареєструвався для участі у щорічному благодійному забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», який відбудеться в Ужгороді 31 серпня, – повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Кожен учасник може обрати ім’я захисника, пам’ять якого хоче вшанувати.

На вибір три дистанції – 2, 5 і 10 км.

Закликаю кожного і кожну, не проходити такі заходи осторонь! Ми в боргу перед нашими захисниками. Вони віддали заради свободи найцінніше – своє життя. Наше завдання – берегти пам’ять про них, їхній подвиг, розповідати дітям про їхню мужність та відданість Батьківщині.

Якщо можете бігти, доєднуйтесь, розповідайте про забіг друзям і близьким.

Реєстрація триває до 13 серпня за посиланням:

https://timer.newrun.com.ua/event/121

Навіть якщо ви за кордоном, все одно можете взяти участь у заході: потрібно опублікувати в соціальних мережах фото чи відео з хештегами #БіжуЗаГероя_2024 та #забіг2024.

Покажемо, що Закарпаття шанує своїх захисників!

До зустрічі на площі Театральній у неділю, 31 серпня о 9.30.

Залишити відповідь