Про хамську розмову з клієнтами і пропозицію відключатися у відповідь на запитання: “Коли включать Інтернет?”, повідомляють у групі “Закарпаття” мережі “Фейсбук” . Так один із користувачів мережі пише:

“Коли “мір становіться бліже”… Є у нас у місті така фірма “А-Media”. Вона ж ФОП Євдокимов. Інтернет продають. Кажуть на своєму сайті, що з ними “Мір становіться бліже” і ще там деяка руснява реклама. Але мова не про те.

Якось кілька років тому підключився до цієї фірми автоматично, бо купа сусідів через ОСББ підключалися. Інтернет такий собі. Відповідно час від часу доводиться дзвонити і питати, що сталося. Привітністю там у розмовах ніколи й не пахло, але сьогодні якось той непривітний чувак на іншому боці проводу пробив дно! Передаю пряму мову:

— Добрий день, цікавлюся, чому немає Інтернету (називаю адресу), якщо проплатив близько 7 ранку, скинув фото квитанції на вайбер…

— Тому, що такі дзвонять, як ви! Ви неправильно провели оплату і тепер я замість того щоб таких 400 чоловік перевірити, з вами говорю…

— Що означає, не правильно?

— Ви не вказали номер договору

— Я ж його 4 роки поспіль жодного разу не вказував, але проплати проходили, а що у вас тепер сталося?

— А тепер через таких як ви, я мушу перевіряти…

— Тобто я винен у тому, що у вас 400 людей, яких вам треба перевіряти і що ви не попередили їх, і мене у тому числі, про зміни у способі оплати?

— У мене 50 пропущених дзвінків…

— Це не відповідь на моє запитання!

Коли можете включити Інтернет?

— Коли повідповідаю всім 400, а якщо вам не подобається, то відключайтеся…

Завіса…

Словом шлю за руським кораблем цей “Мір”, який “становіться бліже” Тому раджу, якщо хочете зберегти нервові клітини і мати добрий Інтернет, обходьте десятою дорогою. Заодно, якщо знаєте, порадьте адекватну фірму-провайдера в Ужгороді…”, — ідеться у дописі .

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
Один коментар до “Ужгородці скаржаться на провайдера інтернету Аb-Media”
  1. Та ти чоловіче хам,тобі дійсно інет мати опасно.Ти щось ,якусь справу,вообще мав де у тебе400 чоловік було.???Ти би повіствся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *