Документ підписано у рамках кількаденного форуму вільних народів росії. Захід організувала Ліга Вільних Націй, яка ставить собі за мету звільнити корінні народи від гніту Москви.

Для цього Ліга звертається до великих демократичних країн світу, у тому числі і США. Методи боротьби корінні народи обирають поки мирні, однак, у разі підтримки, готові приєднатися до звільнення своїх земляків, що живуть у РФ. Разом зттим, білоруські представники закликають взагалі формувати у Білорусі новий військовий уряд для повалення диктаторського режиму Луеашенка.

Так на Форумі Вільних Народів Росії, що пройшов у Празі, один з лідерів білоруського опору Вадим Прокоп’єв говорив про те, що білорусам треба сформувати Перехідний уряд і Національно-Визвольну Армію з добровольчих білоруських батальйонів в Україні, яка потім силою звільнить Білорусь і поставить там цей уряд.Наша боротьба може розпочатися по-серйозному лише тоді, коли Росія у війні з Україною зазнає беззаперечної поразки, внаслідок якої почне сипатися московська влада. І – як ми вже пояснювали – після того, як це вже станеться з режимом Лукашенка.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *