Про це повідомляє перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький на своєму Facebook. Мова йде про дискусію «Проєкт Свидовець: перспективи сталого розвитку громад із врахуванням екологічних, економічних, і соціальних аспектів».

У обговоренні доцільності побудови курорту взяли участь представники місцевої влади, місцеві жителі, науковці, громадські діячі та інші.

“Вважаю, що наша зустріч була дуже корисною та продуктивною. Питання будівництва курорту на Свидовці провокує суспільну напругу. Тому для всіх сторін дуже важливий діалог. Науковці проробили велику роботу, дослідивши, які наслідки для довкілля може мати будівництво курорту. Це слід проаналізувати і враховувати у проектуванні.

Важливо зберегти красу і природу Карпат, водночас ми повинні дати громаді шанс розвиватися. Тож продовжимо працювати у такому ж форматі, щоб знайти порозуміння”, – резюмував дискусію Білецький.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
2 коментар до “У Ясінях обговорили плюси і мінуси створення курорту на Свидовці”
  1. Видно бабла беня не жаліє, але прибіднів. Почав башляти не в Києві, а в Ясінях. Каламутить воду внизах. Буковель себе вичерпав у плані зростання,там все устаканилось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *