У Будапешті знову дозволили проведення акції фанатиків «руського міра». Це вже друга за місяць подібна акція рашистів у Будапешті, яку дозволила угорська влада.

У суботу в столиці Угорщини прихильники путіна провели мітинг «Стоїмо з росією. Зупинимо США-НАТО-ЄС», де вимагали від угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана визнати фейкові республіки «Л/ДНР» та інші тимчасово окуповані території України.

Проплачені фанатики пенсійного віку кричали про звірства у Бучі, які нібито «організували воїни ЗСУ з британськими спецслужбами», та розмахували прапорами терористів.

Мало того, серед цих фанатиків були й угорські провладні радикали із стягами “Великої Угорщини”, що співпрацюють з російськими спецслужбами.

Судячи висловлювань спікера угорського парламенту Ласло Ківера (потрапив сьогодні до бази “Миротворця”) про психічну хворобу Президента України та з підтримки Угорщиною політики Путіна, такі акції там – норма.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *