Вирок судді Воловецького суду Оксани Софілканич у вигляді 2 років умовно кожному з трьох учасників групового зґвалтування 14-річної школярки обурив і здригнув усю Україну.

Українці особливо обурюються зухвалістю судді Оксани Софілканич (на фото по центру),

Годова Воловецького суду (у центрі фото) назвала зґвалтування насильством без проникгення і дозволила ґвалтівникам уникнути ув’язнення

прокурорів, керівництва школи у Верхніх Воротах та служби у справах дітей Нижньоворітської громади, де працює мати ґвалтівників, у покриванні злочинців та перекваліфікації справи зі зґвалтування на насильство.

У свою чергу директор Верхньоворітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім.Софії Малильо Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Марія Чекета (на фото нижче)

Директор Верхньоворітської школи, яка організувала позитивні відгуки для ґвалтівників, досі керує навчальним закладом

разом з іншими педагогами школи дала позитивні характеристики підліткам, які вчинили групове зґвалтування і продовжують ходити у один клас зі своєю жертвою.

Мати двох ґвалтівників на прізвище Гафинець, яка працює у службі у справах дітей Нижньоворітської громади, до якої входить і село Верхні Ворота, організувала всім трьом насильникам позитивні характеристики, які стали вирішальним аргументом для судді.

Та найбільш лицемірним став той факт, що ця ж служба ніби то захищала зґвалтовану дівчинку у суді.

Здочинцв, про яких написала Альона Заворотня:

знімали процес зґвалтування на телефон і згодом виставили в Інстаграм. Відео, на якому не насилля, а саме зґвалтування з проникненням, побачило вме село і чимало колег-журналістів. Попри це, судді щось заліпило очі і вона справу перекваліфікувала, давши можливість злочинцям ґвалтувати й надалі.

Парадокс, але на сайті Воловецького суду у розділі історія суду пишуть, що суддя Софілканич сприяє поийняттю неупереджених, незалежних і справедливих рішень суду… Цікаво, для кого написано це окозамилювання?

Обласна прокуратура Закарпатської області спочатку повідомила, що не буде оскаржувати цей ганебний вирок суду, а зараз уже “думає над такою можливістю”.

Справою зацікавилися чимало відомих зірок, військових та правозахисників. Вони готують апеляцію і домагатимуться справедливого покарання для злочинців.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
12 коментар до “У мережі розкрили осіб, які вчинили наругу над неповнолітнього школяркою з Верхніх Воріт”
 1. Як можна займати посади судді,директорки школи,якщо вони сприяють злочинності

 2. Такі судді мусять бути покарані ,свята помста від батьків ,друзі ,або небайдужих.,але перш за все правоохоронців,де наші органи ,зірвати з них мантію і на нари.На рахунок тої мразоти -гвалтівників ,буде вам кара Божа і людська

 3. Однозначно притягнути до відповідальності! Разом з батьками насильників, суддю, прокурора – всіх причетних до насильства і судового фарсу!

 4. Це чистої води, приховування злочину, маючи при цьому невід’ємні докази (відео). В першу чергу мають відповісти за це прокурор та пані суддя, а вищий юр.орган має дати правову оцінку на проф.придатність горе правознавців і переглянути всі справи даної судді на правомірність винесення вироків, впевнений там багато цікавенького можна буде знайти…
  Всіх решта до звільнення з посад…

 5. І,знову,КОРУПЦІЯ!!!
  Судді ,спам’ятайтеся! Завтра ваші донечки,синочки а може і ви можете попастися таким нелюдям.Чому Україна подала с суд до Ґааґи на рашистіа,а ви оправдуєте тіж само вчинки,що і росіяни роблять ?
  Де ваша людяність? Де ваша професійність?Де ваша мораль?
  Невже гроші засліпили на стільки,що ви готові самі сісти на лавку підсудних?

 6. Дивлюсь на фото цієї судді, зразу видно, що це худоба….це гній української суддівської системи….і , навіть, президент всіх часів не взмозі щось змінити з держмордами….

 7. Шкода нашого президента…робить, що може, але таких морд на місцях йому не достати….він не в змозі сам це зробити…ці морди і під час війни насрали на Україну, на совість, на гідність…прийшли би москалі, вони б їм сраку лизали…

 8. За що ми воюємо? Щоб руській дух літав по ненці України. Чим ти суді вчителя прокурори кращі за нашого ворога? Питання усій нації.

 9. І де наш Лубенець і вся ця “рать” коли їхні “права” порушують???? Питання чисто риторичне!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *