Новий графік відключень оприлюднило Закарпаттяобленерго. Згідно з ним, світла 21 червня на Закарпатті не буде від 6 до 8 годин.
Найдовше електроенергію відключать у другій черзі.
Як раніше повідомила ДТЕК, попередньо графіки погодинних відключень будуть застосовуватись всю наступну добу – з 0:00 до 24:00.
Дізнатися, у якій ви чергзі, можна на офіційному сайті “Закарпаттяобленерго” з посиланням: https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/schedule/
У графіку можливі зміни.
