Новий графік відключень оприлюднило Закарпаттяобленерго. Згідно з ним, світла 21 червня на Закарпатті не буде від 6 до 8 годин.

Найдовше електроенергію відключать у другій черзі.

Як раніше повідомила ДТЕК, попередньо графіки погодинних відключень будуть застосовуватись всю наступну добу – з 0:00 до 24:00.

Дізнатися, у якій ви чергзі, можна на офіційному сайті “Закарпаттяобленерго” з посиланням: https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/schedule/

У графіку можливі зміни.

Залишити відповідь