Про це повідомляють у спільноті “Бойкот пожежних України”. Згідно з даними спільноти, такий важливий у час війни збір організував Олександр Чекригін, директор Департаменту із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України.

Ми, звісно, не засуджуємо пана Олександра, оскільки, можливо, він мав добрі наміри і вирішив відправити дороге віскі працівникам ДСНС, які мерзнуть на лінії фронту…

Якщо чесно, то це, за словами рятувальників, уже роками, не залежно від керівництва ДСНС, є традиційна данина “на верх”. Цитуємо дослівно меседж спільноти:

“Начальники готуються до новорічних бляха-муха свят… Я не знаю, що може змінити/виправити хиби в головах чиновників в погонах ДСНС так, шоб посвітлішало… “Хиби” підуть тільки разом з головами? Пожежні пишуть:

“Гвалт!!! Чекригін зі всієї України збирає віскі! Тільки такий! (на фото). З кожної області по декілька пляшок! Куди ми котимось! Хлопці на війні гинуть! Коли його посадять?! Терпець може зірватись вже! Це не жарт!”

2 коментар до “Рятувальники всіх обласних управлінь збирають по кілька пляшок дорогого віскі для відправки керівництву ДСНС на Новий Рік”
  1. Схоже на правду, але не кілька пляшок а ящиків. А хто це озвучив той має написати заяву в ДБР чи СБУ інакше то буде наклеп.

    1. 100% ПРАВДА!!! Можу так говорити, тому що раніше служив в цій системі… Тоді теж збирали на управління з річним звітом – мішки цукору , яблука, згущене молоко, картки поповнення мобільного телефону, і так далі…по списку. А на міністерство – ходили чутки що доходило і до золотих злитків. Нажаль за 30 років нічого не змінилося…

Залишити відповідь