Після 4-х годин зачитування найменувань затриманої електроніки та автозапчастин на загальну суму близько 100 млн гривень, суддя Закарпатського Апеляційного суду Іван Стан переніс засідання на кінець січня (29.01.2021 на 10.00).

Власники партії, як і 23 грудня минулого року, на засідання, де відповідачем є Закарпатська митниця, не з’явилися. Їх інтереси представляє Голова ради адвокатів Закарпаття Олексій Фазекош та адвокат І. Кононенко.

На закінчення засідання 17.15, суддя прочитав трохи більше 1100 позицій товарів з 5200 затриманих. Як удалося почути у кулуарах суду нашому кореспонденту, такий хід суддя використав для затягування процесу і зменшення до нього публічної уваги ЗМІ та громадськості.

Засідання за станом здоров’я завчасно залишив адвокат власника Олексій Фазекош. У коментарі нашому кореспонденту він сказав, що власник партії – людина не із Закарпаття і додав, що, попри захист інтересів, не знає його особу. Представляти власника залишилася адвокат О. Кононенко.

З власних джерел ми також з’ясували, що до суду надійшов лист від НАБУ з роз’ясненнями, що розгляд адміністративної справи про порушення митних правил не впливає на кримінальне провадження за цим же фактом. Власник товару через адвокатів, у свою чергу, намагається закрити через адміністративну справу кримінальне провадження.

Нагадаємо, що рекордну контрабанду гаджетів українські митники виявили ще 4 червня на КПП «Ужгород». Електроніку намагалися ввезти під виглядом запчастин до автомобілів. Після затримання товару і поміщення його на митний склад Закарпатської митниці ДФС, його оцінка стала різко падати і сягнула всього 93 мільйони гривень. Також партію гаджетів намагалися викрасти.

            Паралельно ім`я справжнього власника чи компанії, яким належить поки «нічийна» техніка, досі тримається в таємниці.

Однак, Groza-news вдалося з’ясувати, що партія належить фірмі ТОВ “Амаркорд Компані”, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі автозапчастинами й має відношення через директора Костянтина Кононенка до фірм, що торгують гаджетами https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40326501/

            Варто пригадати і той факт, що після скандалу навколо партії затриманої техніки, її, за рішенням ДБР, вивезли з митних складів у невідомому напрямку працівники Генпрокуратури. Зараз товар проходить як речовий доказ.

Перше теж таємне засідання у цій справі в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатська митниця виграла.

            За інформацією джерел Groza-news, у оборудці замішані нардепи та вищі чини Генпрокуратури, які, залучившись підтримкою керівництва Закарпатського Апеляційного суду, намагаються повернути цінний товар власнику без розголосу його особи.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
Один коментар до “Резонансну справу контрабандних гаджетів перенесли на 29 січня”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *