Після інформації британської розвідки щодо можливих ядерних ударів по Західній Україні свою думку з цього приводу озвучив експерт Карпатського Інституту євроатлантичних студій Василь Ільницький.

«Як на мене, уся ця історія-істерія з можливими ядерними ударами москалів по Західній Україні це — блеф чистої води і розрахований, найперше, на вкорінення у свідомості місцевого населення невпевненості та страху.

Захід України у цій війні виконує роль глибокого тилу і став безпечним пристанищем як для внутрішньо-переміщених громадян України, так і релокованих із захоплених ворогом міст промислових підприємств, у тому числі й пов’язаних з українським ВПК. Цей фактор має серйозний вплив на нашу обороноздатність і, безперечно, дратує ворога.

Не виключаю, що така заява є сигналом до дії і для путінської агентури, включно з служителями і прислужниками московської секти, котрі мають активніше формувати інформаційне поле для «мирних» переговорів з путлєром. Ви не повірите, але буквально вчора одна ніби адекватна особа, яка працює в освітньому закладі, всерйоз переконувала мене, що на керівних посадах в Україні мають бути люди, котрі зможуть домовитися (!) з москалями про припинення війни. Заглядаючи їм у криваві вічі, напевно…

Я чомусь впевнений, що цю фразу вона почула у недільній проповіді московського попа.

Зрештою, до розмахування «ядерним куфрикрм» москалі вдаються не вперше. Ви пам’ятаєте, що путін із самого початку війни періодично заявляє про можливість застосування атомної зброї. Але востаннє йому чітко відповіли зі США, що у росії не знайдеться такого сховища, у якому б «бункерфюрер» міг убезпечити себе від удару у відповідь. А це вже не блеф, бо у США і справді є такі можливості. І він про це знає краще нас. Дії ж кремлівського карлика зрозумілі: його обкладають дедалі жорсткішими санкціями, міжнародне співтовариство майже всуціль, окрім північнокорейського бройлера та ще кількох лузерних диктаторів (шкодую, що президент-канібал Бокасса уже на тому світі!) – не вважає його адекватним, всередині країни починає закипати (бунти у Дегестані, внутрішня боротьба за владу), так звана СВО заходить у глухий кут… Тому він і включає традиційний шантаж та залякування, який озвучують потрібні «експерти» на Заході. Вочевидь, якби він таки справді планував ядерний удар з військовою метою, то не патякав би про це завчасно, а зробив. І не по горах та залізничних станціях, а по центрах прийняття рішень та районах проживання VIP-чиновників. Наскільки мені відомо, навіть до Кончі-Заспи за усю війну не прилітало жодного разу. Думаю,не прилетить і до Закарпаття, як, власне, і до інших прикордонних територій Західної України, які впритул наближені до ЄС і НАТО і будь-яка загроза тут є прямою загрозою Євросоюзу, за яку обов’язково прилетить у відповідь…

Нагадаємо, що днями британська розвідка припустила, що окупанти хочуть зробити Захід України місцем непридатним для проживання та перебування людей через те, що вважають, що там проходять основні логістичні маршрути, якими нам постачають озброєння та військову техніку.

Британська розвідка також повідомляє, що попередила про це військове керівництво і рекомендує попередити населення Заходу України про таку ймовірність і підготувати до такого розвитку подій.

Залишити відповідь