23.03.2024 10:23 ПОДІЇ

 


За дорученням Президента Володимира Зеленського мав за честь привітати завідувача відділення Ужгородської міської лікарні Михайла Василинця з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України», – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Також медаллю «За працю і звитягу» нагородив:

— водія КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгород» Максима Багина;

— водія КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради Антона Головащенка;

— інженера з охорони лісу Мокрянської філії ДП «Ліси України» Валерія Мургу.

Дякую кожному за невтомність і професійність, з якою працюєте на благо нашої країни. Ваш внесок на шляху до перемоги важко переоцінити.

Дякуємо за службу та відданість українському народові.

Залишити відповідь