Як вдалося з’ясувати Groza-news, німецькі гості приїхали, аби привітати Громаду Ужгорода з прийдешнім єврейським святом Пурим.

Символічно біля однієї з найбільших синагог Європи музиканти виконали кілька відомих композицій.

Залишити відповідь