Передавач-трекер знайшли серед волонтерської допомоги правоохоронці. Під виглядом гаджетів передають дані про місце дислокування наших хлопців.

Про цеиповідомляє телеграм-канал Інформаційний опір Закарпаття. Відстежити на якому етапі він міг опинитися в посилці неможливо. Автори тексту просять максимально поширити інформацію серед волонтерів.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
2 коментар до “На Закарпатті серед гуманітарної допомоги знайшли шпигунський трекер”
  1. В Харківській області через таку штучку волонтерської допомоги загинули військові бо прилетіла зразу ворожа ракета. Все треба перевіряти і для їх виявлення є недороге спецобладнання в розмірах звичайного телефону (переважно використовують СБ банків та приватними охоронними структурами). Все це треба передбачати і відповідально діяти певним силовим структурам. Виявити походження пристроїв та власників не важко – треба вміти і хотіти. І взагалі заборонити персональні телефони в зоні бойових дій – у в/ч встановити єдиний захищений та контрольований пристрій для спілкування як це практикує НАТО. Для чого у нас тоді той Держспецзвязок? Мозгів та ініціатив розумних не має?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *