Закарпатська обласна організація національної спілки журналістів України оголосила про початок конкурсу для закарпатських медійників, який стартує з 1 травня 2021 року.

Згідно з умовами конкурсу, у ньому можуть брати участь штатні та позаштатні працівники ЗМІ Закарпаття та студенти відділення журналістики ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Конкурс проводиться у одній номінації із визначенням конкурсною комісією 1, 2 і 3 місця серед працівників друкованих та електронних ЗМІ, що подали матеріали.

 Прийом конкурсних робіт триває з 1 травня до  1 червня 2021 року.

До участі у конкурсі допускаються роботи, які вийшли у світ у період з 1 травня попереднього року до  31 травня поточного  року .

Роботи обов’язково надсилаються з коротким відомостями про автора: ім’я, прізвище, назва ЗМІ, у якому працює (співпрацює), з якого часу, номер мобільного телефону. Матеріали без відомостей про автора до конкурсу не допускаються.

Творча  (друкована) робота  має бути представлена на аркушах формату Ах4. Вітаються матеріали не великого об’єму, обсягом не більше двох-трьох друкованих аркушів.

 Конкурсні радіо-, аудіо-, теле-, відеоматеріали (або покликання  на них у мережі інтернет) надсилаються до організаційного комітету на електронну адресу zakspilka@gmail.com із зазначенням «На конкурс до Дня журналіста» та супроводжуються відомостями, вказаними у п. 2.6 цього Положення.

До участі в Конкурсі допускаються тільки власні, одноосібні оригінальні роботи конкурсантів, присвячені суспільно важливим  проблемам.

У конкурсі не можуть брати участь роботи попередніх років, чи ті, які не відповідають умовам цього Положення.  До Конкурсу не допускаються роботи, що вже були опубліковані у ЗМІ під іншими іменами, псевдонімами, а також матеріали, в яких виявлені ознаки плагіату.

Журі Конкурсу підбиває підсумки та визначає трьох переможців: відповідно: перше, друге і третє місце).

Ціремонія нагородження переможців Конкурсу дипломами та призами відбувається 6 червня 2021 року, в День журналіста України, у  місці, про які будуть повідомлені переможці та заздалегідь визначеному Правлінням Закарпатської ОО НСЖУ.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *