Місцевий царьок Іван Удуд поводить себе, як справжній хазяін регіону – б’є прикордонників, простих людей збиває машиною і почуває повну безкарність. А дозволяє йому це робити масштабна контрабанда цигарок та зв’язки у партії КМКС.

Журналіст Віталій Глагола присвятив убивці-контрабандисту цілий сюжет, із якого випливає, що Удут “порішав” експертизу у Виноградівській райлікарні, де лікарі переписали висновок про смерть із черепно-мозкової травми на інсульт, який, згідно з купленого висновку тих же виноградівських лікарів, стався у молодого 19-річного хлопця якраз за кілька секунд до ДТП.

Дахує Удута його обласний колега по партії КМКС Карло Резеш

Захищає у судах вбивцю-Удута колишній прокурор Хустської прокуратури часів Януковича, який свого часу “дахував” контрабандистів, Іван Кайло.

Крім того, Іван Удуд на стоянці кафе «Плей» в селі Чепа розтрощив чужу автівку та металевою палицею побив її власника до півсмерті. Через декілька днів, Удуд відрізав курці голову та з похоронним вінком приніс її потерпілому на ліжко в лікарню (Це із матеріалів справи).

Він виїжджав із узбіччя і влетів в мотоцикл, 19-річний водій якого загинув на місці.

Удуд намагався «порішати» з експертизою та записати у висновок, що молодий юнак загинув ДО зіткнення з його Toyota. Це вже його друга смертельна ДТП. В 90х йому вдалось уникнути суду.

Нині він отримав підозри по цим правопорушенням.

Також раніше Удут разм із зятем побив прикордонника на КПП «Вилок».

31 серпня 2020 року прикордонники затримали трактор з чималою кількістю контрабандних сигарет. Як вдалось з’ясувати Віталію Глаголі із джерел в правоохоронних органах – трактор на якому перевозили цигарки, які намагались незаконно переправити до Румунії – належить Івану Удуду, сину депутата Виноградівської районної ради Івана Удуда.

У жовтні Удут став депутатом Берегівської райради від КМКС.

Більше новин читайте на телеграм-каналі Groza-news та на нашій сторінці у мережі Facebook

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *