Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив перший заступник голови Закарпатсьбкої обласної військової адміністрації мирослав Білецький.

“У Хустському районі французька компанія BETEN International презентувала модуль з автономною технологією швидкого та економного очищення стічних вод. Результати реалізації проєкту обговорили сьогодні під час зустрічі в Ужгороді.

Близько пів року тривала підготовка, що включала збір інформації, технічні дослідження, опитування серед місцевих жителів.

Відтак мобільне обладнання для очищення стічних вод потужністю 35 м³/добу встановили у мікрорайоні вул. Садової у Хустській територіальній громаді. Її перевага у тому, що вона не вимагає додаткового обслуговування, а за потреби її можна перевезти і встановити в іншому місці, де це буде необхідно.

Ще дві установки для очищення питної води потужністю 2 м³/год встановили у Вишківській та Драгівській громадах. Вона обслуговує будівлю колишньої лікарні, де сьогодні проживають внутрішньо переміщені громадяни, поліклініку, дитячий садок, селищну раду. Зараз усі ті, чия система водопостачання підключена до очисного обладнання, можуть сміливо пити воду з крана.

Примітно, що французькі партнери не зупиняються на досягнутому, прагнуть і надалі допомагати українцям, реалізовувати важливі екопроекти. Ми напрацьовуємо план та перелік програм, які спільно зможемо втілити в життя на Закарпатті”, — пише Білецький.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *