Сьогодні на засіданні Виконавчого комітеті Мукачівської міськради було прийнято рішення про зниження  тарифу на водопостачання та водовідведення  на період воєнного стану. Отож, починаючи з березня мукачівці платитимуть замість 60 пропонованих міським головою гривень за кубометр води — 44 гривні. Тим, хто вже заплатив за березень, вартість буде перераховано згідно з новим тарифом.

Таке рішення закарпатський журналіст Павло Федака у своєму пабліку назвав «капітуляцією Балоги». Він вважає, що мера на фоні тарифного негативу «дотиснули депутати п‘яти фракцій: Слуга Народу, Рідне Закарпаття, За майбутнє, КМКС та Європейська солідарність за підтримки громадськості, створивши надзвичайну токсичність для Андрія Балоги та його сателітів з ВО «Батьківщини», які не бажали знизити тарифи на водопостачання та водовідведення в Мукачеві…»

          Свою, кардинально іншу точку зору на подію висловив і сам міський голова Андрій Балога:

“Це рішення можна було ухвалити ще в лютому, коли я вперше його озвучив народним обранцям, але вже маємо таких депутатів, яким головне не результат в інтересах громади та міста, а спекуляції та маніпуляції на важливому для всіх містян питанні. Саме під приводом обговорення цієї пропозиції вони просили перенести сесію, багато разів не відвідували засідання бюджетної комісії, чим зривали процес прийняття важливих рішень для життєдіяльності громади”, – зазначив Андрій Балога.

Також, Балога додав, що досі на комісії так і не пройшло питання фінансування програми з виплати 200 тисяч для дітей загиблих на війні героїв, питання ремонту Привокзальної площі, ремонту прибудинкових проїздів у спальних районах міста та інші. Чим гірше, тим краще – принцип роботи таких депутатів та їх кураторів. Але не мій та моєї команди – тому місто й надалі буде жити та розвиватися з врахуванням інтересів всієї громади”, – пише мер Мукачева.

Більше новин читайте на нашому Телеграм-каналі

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *