15.02.2025 11:53 СОЦІО


Внаслідок ДТП у селі Дунковиця водійка автіки з травмами потрапила до лікарні.

Як повідомили у Закарпатському центрі екстренної меддопомоги, водійка авто не впоралася з керуванням на слизькій дорозі та з’їхала у кювет.

Пасажир від меддопомоги відмовився, усі сили медиків були зосереджені на травмованій водійці.

Спрацювали швидко, як одна злагоджена команда: зафіксували шийний відділ хребта, обережно витягли жінку з авто, іммобілізували, знеболили та виконали всі необхідні маніпуляції.

Після первинної оцінки стану (підозра на закриту черепно-мозкову травму та перелом ребер) жінку доправили до лікарні ім. Святого Мартина в Мукачево для поглибленого обстеження та лікування.

Залишити відповідь