Уряд ратифікував Угоду про будівництво мосту між Україною та Румунією через річку Тису. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
За його словами, цей міст з’єднає населені пункти Біла Церква на Закарпатті та Сігету Мармацієй у сусідній Румунії.



Тут у перспективі збудують і пункт пропуску.
«Міст через Тису протяжністю 261,2 м складатиметься з двох паралельних конструкцій для кожного напрямку руху з двома смугами», – прокоментував голова ОВА.Мирослав Білецький подякував урядам обох країн за погодження важливого документа та відзначив, що такий крок відкриває великі перспективи для посилення співпраці на рівні громад, розвитку бізнесу, економіки і сфери туризму.
