Мукачівська єпархія щойно видала прес-реліз стосовно священика, який сьогодні напідпитку в’їхав у будинок і обматюкав поліцейських.

Нагадаємо, що сьогодні, 2 червня близько обіду пʼянезний священнослужитель на своєму Ford Focus влетів в будинок в центрі Ужгорода.

Мова йде про священника Мукачівської єпархії УПЦ МП протоієрея Івана (Лях Іван Петрович). Любитель оковитої служив в Свято-Воскресенському чоловічому монастирі в Ужгороді.

До речі, в отця-пʼяниці вилучили посвідчення водія. Після цього священник пропонував, аби його провели додому в мікрорайон Дравці, а він поїде слідом за патрульним авто.

Залишити відповідь