Мер Мукачева Андрій Балога потрапив у серйозний скандал і йому заборонено виїзд до Євросоюзу.

Ще у 2017 році Представництво Європейського Союзу в Україні організувало в Мукачеві ряд заходів в рамках інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні”. Тоді мер Андрій Балога зізнавався європейцям, що він дотримується європейських цінностей, а Мукачево крокує до Європи. “Андрій Балога поділився проектами європейських стандартів, що вже втілюються в Мукачеві”, – повідомляли ЗМІ.

Тоді ж Представництво ЄС в Україні проведе вуличну фотовиставку з вікториною “Впізнай миттєвості твоєї Європи” на території Мукачівського замку “Паланок”.

Та навіть в липні 2021 року мер Мукачева на зустрічі з делегацією Словаччини впевнено сказав: «Мукачево тримає рух в напрямку європейської унії».

А потім щось пішло не так. З невідомих причин Балога почав тиск на угорську етнічну меншину Закарпаття. А далі стало відомо, що Андрій Балога разом з його батьком стали персонами нон-грата в Євросоюзі. Балог не пускають до Євросоюзу згідно з рішенням суду про визнання їх особами, чия діяльність суперечить дотримання основ європейських цінностей і котрі загрожують безпеці країнам Європи.

Тобто, мер, який переконував, що дотримується європейських цінностей і його місто тримає рух в напрямку Євросоюзу, став небажаною персоною на 5 років у Євросоюзі.

А якщо ще зважити на те, що мер Мукачева безпідставно піднімає для населення тарифи на водопостачання та водовідведення, то виходить, що мер Мукачева міг би добре керувати якимось містечком десь за Уралом, але явно не в європейському Мукачеві.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
4 коментар до “Мера Мукачева не пускають до Європи, через паплюження європейських цінностей”
  1. Звичайно ця падлюка буде піднімати ціни на водопостачання і водовідведення якщо водоканал належить йому. Тож в нього прямий інтерес доїти 120тисячне Мукачево. (90тис корінних мукачівців +~30 000 приїзжих вимушених переселенців.). Можна приблизно порахувати скільки на цьому піднятті цін заробить Балога.. якщо взяти близько 2.5-3 куба на людину за місяць. Помножити на 120 000 і помножити на 30( різницю в гривнях між попередньою ціною і яку незаконно встановив барига-мер 120 000х30×3= 10 800 000Грн.
    Це мінімум приблизно 11млн грн з жителів Мукачева у карман Балоги. І судитися з ним в місцевих судах куплених паном мером буде недоречно. Лише в разі судового рішення про незаконість підняття цін на водопостачання і водовідведення буде можливість визнати діяльність Балоги протиправною.

  2. Давно пора ще й до політики не пускати, не тільки до Європи. Та всю рідню заодно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *