
Використання мобільного телефону за кермом може призвести до аварійної ситуації або ДТП, навіть якщо відволікання триває лише секунду, наголошують патрульні Закарпаття- джерело Закарпатська патрульна поліція.
На сторінці патрульної поліції Закарпаття повідомляється, що було зафіксовано 196 водії від початку 2024-го року, які під час керування транспортним засобом використовували телефон.
На порушників склали адмінпротоколи за ч. 2 ст. 122 КУпАП. Штраф за таке порушення становить 510 гривень.
Вероніка Межуєва
ТЕГИ : патрульна поліція Закарпаття

18.06.2024 11:51 ПОДІЇ