Це сталося через провал Комунальним підприємством “Ужгородський муніципальний транспорт” Ужгородської міської ради конкурсу на пасажирські перевезення за цим маршрутом. Конурс був зірваний попри те, що комунальне підприємство не мало жодного конкурента, оскільки було єдиним його учасником…

21 серпня виконавчим комітетом Ужгородської міськради був оголошений конкурс на пасажирські перевезення за міським маршрутом №22 “Вул. Чорновола – пл. Корятовича (через вул. Капушанську)”. Звісно ж цей конкурс було організовано саме під комунальний транспорт. І от 21 вересня 2021 року у ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що комунальний перевізник в Ужгороді “зірвав” конкурс на перевезення на 22-му маршруті.

Під час засідання комісії виявлено невідповідність поданих документів перевізником, а саме порушення ліцензійних умов, про що і повідомлено міськраду. Конкурсний комітет з організації міських перевезень в Ужгороді, зокрема, прийняв рішення про не допуск до конкурсу КП “Ужгородський муніципальний транспорт” та оголосив про нове його проведення.

Варто згадати, що 14 серпня 2021 року міська влада пафосно анонсувала про прибуття в Ужгород ще сімох нових комунальних автобусів “Електрон” та про розподіл їх на трьох маршрутах Ужгорода. Три з автобусів мали запустити на 38-й маршрут, ще три на 22-й та один на 24-й.

Однак, дякуючи КП «Ужгородський комунальний транспорт», яке очолює депутат міськради Віталій Готра, три автобуси, за кожен із яких ужгородці заплатили по 5,3 млн грн, стоять, як то кажуть, «на приколі». І стоятимуть, ще, щонайменше 2 місяці! Поки не буде оголошено новий конкурс із дотримання усіх вимог.

Повертаючись до нових комунальних автобусів “Електрон”, варто сказати, що Ужгород їх мав отримати ще минулого року, коли, власне, вони і були придбані за кошт платників податків міста. Потім їх прибуття очікували на кінець червня. Але автобуси приїхали із значним запізненням. Чому так сталося, знає хіба керівництво міста та КП «Ужгородський муніципальний транспорт».

Схоже на те, що міська рада втратила, а можливо ніколи й не мала контроля над власним підприємством, яке вона створила і в яке щороку вкладає мільйони гривень. Дивує, щоправда, чому після таких провалів депутати міськради не цікавляться професійною кваліфікацією керівників КП «Ужгородський муніципальний транспорт». Адже непрофесіоналізм ставить під сумнів не лише доцільність витрачання коштів на це КП, але й безпеку перевезення у його транспорті.

У цьому контексті варто згадати чим закінчилось існування колишнього транспортного комунального підприємства Ужгорода, яке базувалося на вулиці Погорєлова, 3. КП якось неправдоподібно «збанкрутіло», а на його проданій території нині красуються новенькі багатоповерхівки…

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *