Про це Groza-news поінформувала заступник голови Ради адвокатів Закарпатської області Тетяна Безега, якій у ході зібрання не дали слово і просто виставили за двері.

Адвокат, зокрема, зазначає: 07.02.2022 р. в м. Мукачеві у ресторані «Ferdinand» була проведена «Конференція адвокатів Закарпатської області». Організація згаданого заходу як і його проведення проходило з грубими процедурними порушеннями.
https://m.facebook.com/groups/618404504864397/permalink/4638070276231113/
Мені як заступнику Голови і просто члену ради Закарпатської області не було надано можливості для виступу у відповідності до ст. 47 ЗУ «Про адвокатуру і адвокатську діяльність», п. 4.1 розділу 4 Регламенту конференції адвокатів Закарпатської області затвердженого рішенням РАУ від 15 грудня 2021 року № 120, п.6 Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Закарпатської області затвердженого рішенням РАУ від 15 грудня 2021 року № 120, а натомість коли я почала вказувати на чисельні процедурні порушення з боку Голови ради Закарпатської області Фазикоша О.А. було поставлено питання про моє видалення з даного приміщення та зняття з члена ради за надуманим приводом «ніби в мене закінчились повноваження». (Для довідки: всі члени ради обирались в один день).
Мною було надано секретарю Атабаєвій О.А. для долучення до протоколу звернення до делегатів «Конференції адвокатів Закарпатської області».

Раніше ми писали про те, що Закарпатські адвокати обрали представника до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *