Читачі Grozanews заявляють, що підтримка бізнесу у вигляді компенсації 8000 карантинних гривень ФОПам не діє. У підтвердження надсилають відео про несправність програми «Дія».

Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський ініціював одноразову допомогу тим, чия сфера діяльності потрапляє під заборону через посилення карантину.

“Якщо ви ФОП і змушені закрити кав’ярню, або найманий працівник і вас звільняють, бо кав’ярня закривається, ви зможете отримати допомогу в розмірі 8000 гривень”, – повідомив президент.

Для цього потрібно в додатку “Дія” ввести свої банківські дані та персональну інформацію. Після перевірки даних, що триватиме кілька днів, 8000 гривень прийдуть на картку. За розрахунками, таку допомогу зможуть отримати більше мільйона осіб. Її загальний обсяг складе майже 10 млрд гривень.

Однак, у відео, яке надіслав нам наш читач з Ужгорода Василь Дьордь, чітко видно, що насправді допомога через «Дію» не діє, оскільки сторінка, на якій має відбуватися компенсація, наразі є недійсною або не працює.

Зокрема, натискання кнопки отримання одноразової допомоги скеровує користувачів на повідомлення про відсутність або несправність сторінки. Отож, за такого стану справ видається мало імовірним, що до 31 грудня, як планував Володимир Зеленський, більше мільйона українських ФОПів отримають обіцяну компенсацію.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *