Голова військово-патріотичної організації із Закарпаття “Карпатська Січ” Тарас Деяк у коментарі GroZanews повідомив, що американський легіонер Джон Макінтайр, який нещодавно засвітився у Інтерв’ю “Russia Today” з Красної площі Москви, не має жодного відношення до його підрозділу.

Джонні Макінтайр, позивний “Алабама” або просто “Бама” воював в “Інтернаціональному Легіоні” майже від самого початку війни. Військовий журналіст Андрій Цаплієнко повідомляє, що аиериканець воював і в “Карпатській Січі”. Але в один “прекрасний” момент сів на літак до Стамбула, а звідти до Москви, де засвітився на каналі “Russia Today”.

У статтях, які виходять на “Insider” та в інших агентствах, колишні однополчани, героїчні та достойні люди, змальовують “Баму”, як психічно неврівноваженого та ненадійного хлопця, який потребує медичної консультації.

Про це чудово свідчать його тези з інтерв’ю RT: “В “Легіоні” торгують зброєю на “чорному ринку”. І він ніби сам “особисто” бачив, як продали 20 Джавелінів, 60 автоматів М4 та 20 кулеметів М240…

Родинам загиблих не віддають страховку, а в легіонерів, які розривають контракт, забирають останню зарплатню.

Якщо хтось з легіонерів відмовиться йти в бій, в нього стріляють снайпери…”

“Алабама” наговорив ще багато корисної для путіна маячні та брехні. Про нацизм. Про відрізані голови. Про страшний український режим. І це вам не вигаданий “мальчік в трусіках”. Тому, на думку Цаплієнка, під час відбору до “Легіону” треба підсилити контррозвідувальний режим та психологічний відбір. А Україні неодмінно треба створити власний англомовний канал, щоб західний глядач не дізнавався про українсько-російську війну на інформаційних помийках з бездоганною англійською.

У той же час, Тарас Деяк каже, що з появою в ефірі цього “легіонера”, “Карпатську Січ” стали засипати повідомленнями про американця-перебіжчика. Відтак відповів:

“Ми не маємо відношення до “Карпатської Січі” (49-й окремий стрілецький батальйон «Карпатська Січ») покійного Олега Куцина, у якому міг служити цей американець. Ми інший військовий підрозділ, що нині діє у складі ССО і створений на базі Військово-патріотичної організації “Карпатська Січ”, яка функціонує на Закарпатті вже 12 років, не міняючи керівника.

Ми – невеликий підрозділ, тому до нас не можна потрапити з вулиці: потрібне або тривале особисте знайомство з кимось з наших бійців, або запевнення авторитетних для нас людей…”

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *