Голова заснованої в Ужгороді ГО Завтра (“Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто”) Роман Тузяк виявив у мережі “Фейсбук” аферистів, які розповідають покупцям про можливість розмитнення автомобілів згідно закону, який ще не прийнято.

Ідеться про законопроект 3704, який Верховна рада направила для доопрацювання перед голосуванням за нього у другому читанні. Однак, продавець, я кий працює у МВС Тарас Мосейчук, незважаючи на це, розповідає на своїй сторінці у мережі протилежне, мовляв, є у наявності автомобілі під розмитнення по закону 3704.

“Ну як же задовбали ці бариги і аферисти в Інтернеті. Продає от таке одне чудо автомобілі на єврономерах. Пише, що підходять “під розмитнення по новому закону 3704.”Який іще взагалі не прийнятий і велике питання, чи буде прийнятий. А пільговий закон по єврономерах, який анонсований, має діяти лише на ці автомобілі, які вже заїхали до 1 січня.Так він іще хамить та огризається. Будьте обережні і не довійряйте свої гроші таким довбням”, — повідомив Роман Тузяк.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *