Про це Groza-news.info стало відомо з власних джерел в Ужгородській міській раді. Конфлікт між Ужгородським міським головою Богданом Андріївим та депутатом Павлом Маєрчиком стався під час візиту комісії міськради для огляду будівництва, яке триває на місці біля пішохідного мосту, де майже сто років проіснувала громадська вбиральня.

Паспорт цього об’єкта свідчить, що замовником будівництва є спільне мале підприємство “Вояж” (СМП “Вояж”). Відповідно до даних YouControl, керівником і засновником цього підприємства разом з матір’ю Наталією Маєрчик є депутат Ужгородської міської ради від політичної партії Віктора Медведчука “Опозиційна платформа – За життя” Павло Маєрчик.

У ході огляду члени комісії та міський голова висловили зауваження кінцевому бенефіціару будівництва пану Маєрчику щодо недотримання містобудівної документації під час зведення кафе на місці громадських вбиралень.  Зокрема, претензії від комісії стосувалися того факту, що площа забудови набережної біля пішохідного мосту без погоджень сягнула замість 40 квадратних метрів, усі – 140! У відповідь депутат спочатку «емоційно» і нецензурно висловився у бік  мера та комісії, а згодом намагався застосувати до Богдана Андріїва фізичну силу.  

У 2021 році, коли почалося будівництво, Павло Маєрчик у коментарі журналістам повідомляв, що будівництво кафе на площі Петефі біля пішохідного мосту мають завершити в кінці травня 2022 року. А ділянку під туалетами, за словами депутата, він купив на аукціоні ще у 2007 році. Тоді ж Маєрчик, розповідючи про проект, пообіцяв дотриматися всіх архітектурно-будівельних норм:

“Майно куплене на аукціоні. Департамент міського господарства виставляв ще в ті роки на аукціон, — розповів він. — Ми прийшли на аукціон, купили. Земельна ділянка була оформлена відповідно до займаного майна. Проєкт визначено, що він має невеличке надбудоване приміщення скляного характеру. Висотою 2 метри 73 сантиметри разом із дахом, воно не буде монументальною спорудою. Буде прохід набережною, як і передбачено проєктом. Займає в межах земельної ділянки як і передбачено згідно з чинним законодавством усі ці архітектурно-будівельні норми будуть витримуватися”…

Раніше “Наші гроші” повідомляли про те, що Чопська міська рада на Закарпатті віддасть 3,36 млн грн компанії Павла Маєрчика ПП «Закарпатінвестбуд» за поточний ремонт доріг на території Чопської міської територіальної громади.

Читайте більше новин на нашому 👉 ➡️телеграм-каналі

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
2 коментар до “Депутат Ужгородської міськради від ОПЗЖ Павло Маєрчик поконфліктував з міським головою через забудову громадської вбиральні”
  1. […] документації. При цьому, Маєрчик не соромиться погрожувати меру міста та комісії, яка робить йому зауваження, з цього приводу, фізичною […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *