
Будівництво сміттєпереробного заводу в с. Яноші за фінансування ЄС та уряду Угорщини наближається до завершення.
Про стан реалізації проєкту на місці майбутнього заводу було проінформовано учасників тендеру, а саме – керівництво Європейського об’єднання територіального співробітництва «Тиса» та директора Спільного Технічного Секретаріату Програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» Арона Сокача.
Більше дивіться в сюжеті 21-го Каналу.
admin

20.12.2023 22:46 ПОДІЇ