Зв’язок з дівчиною зник 01.01.22, а в соцмережі була останній раз 30.12.21. Також вона без попередження не вийшла на роботу, що, за словами колег, на неї не схоже.

Судячи з допису, який з’явився у кількох ужгородських групах, ідеться про Габріела Яцковіч.

“Такого не було, щоб вона довго не виходила на зв’язок. Якщо хтось щось знає, люди дайте будь-яку інформацію щодо неї” – пише її колега у соцмережі.

Журналісти Zakarpattya24 з’ясували, що дівчина жила одна. У неї вдома залишився собака, якого ніхто не ходив кормити перші дні. Також про те, що вона затримується з виходом на роботу чи про відпустку, дівчина нікого не попередила.

Згодом з’явилась інформація про те, що дівчина на відпочинку в Єгипті. Про це 5 січня вона ніби-то повідомила знайому, скинувши у вайбер фото. Що цікаво, дівчина скинула фото, на яких її немає. Але як зазначили у коментарі, їх вже перевірили у мережі Google, пошук показав, що це фото 2019 року. В той же час вайбер показує останній вихід в мережу 31 грудня.

Ще дехто питав її кілька днів тому про залишеного собаку, але повідомлення так і не були доставлені.

Одна із знайомих каже, що відповіді ніби-то від Габріели у вайбері не схожі на її. Дівчина завжди відповідала не коротко і зі смайлами.

Усі, хто знає її особисто відгукуються про неї, як про відповідальну людину.

Знайомі подали заяву про зникнення до поліції, надавши всю наявну на сьогодні інформацію.

У будь-якому випадку крапку в цій історії поставить або сама Габріела, або поліція.

Ужгородський поліцейський Іван Белецький у соцмережі Фейсбук з приводу зникнення Габріелли, просить усіх, у когось є інформація щодо даної особи – звертатись до Ужгородського РУП (вул. Гагаріна, 10А), писати йому у приват, або дзвонити за тел. 0509713481

Джерело

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *