Зокрема, у сюжеті свого проекту “Злий журналіст” Сергій Шевчук аналізує біографію нового директора та задає риторичне запитання: “Доя чого Молнару Боздошськи парк? Він, зокрема розповів:

“В Ужгороді є такий відомий меценат і благодійних Євгн Молнар. Він є засновником охоронної фірми «Агенство Безпеки СБМ». Фірма займається охороною комунальних підприємств і заробляє на цьому державні кошті. Але Євгену цього замало і тепер він, маючи звʼязки у владі, став ще й очільником міського парку, на якому теж дуже зручно відмивати бюджетні кошти. Євген дуже хотів стати політиком Закарпаття від проросійської партії «Опозиційний блок». Але одного бажання мало, треба ще й бути дійсно достойною та порядною людиною. Про все це і інші пригоди Євгена дивіться у цьому випуску.

Залишити відповідь