Тетяна Пасіка з Миколаєва, яка переїхала з сім’єю в Ужгород після початку війни, взялася відновити розпис на фігурі медведика у Боздошському парку Ужгорода.

Жінка розповідає, що неодноразово прогулюючись парком, зауважила що ведмедик, який зустрічає гостей на початку однієї з алей, поьребує “нового вбрання”. Відтак запропонувала адміністрації парку відновити зовнішній вигляд клишоногого. Отримала схвальну відповідь та всі потрібні для розпису матеріали. Роботу виконала безкоштовно. Каже, що це її невеликий внесок, щоб зробити Ужгород, який став її другою домівкою, кращим.

Залишити відповідь