На них написано: “Повістка від ТЦК. Вручити осбисто”. І хоча їх ніхто особисто не вручає, вони мають таку ж силу, як вручені особисто.

Це свідчить про те, що відкосити не вийде. Повістки поштою цілком законні, тому їх ігнорування передбачає накладення штрафів.

Вона формується через електронний кабінет військовозобов’язаного, її підписує начальник ТЦК, і протягом 48 годин повістку надсилають саме рекомендованим листом поштою з обов’язковим описом вмісту та повідомленням про факт вручення.

Навіть якщо громадянин не розписався, що отримав повістку, він все одно вважається ознайомленим.

Розмір штрафів коливається від 17 000 до 25 500 гривень.

Залишити відповідь