Вона просто лупцює перехожих та кидає в них камінням. На питання чому так робить, відповідає, що так хоче і їй ніхто ніого не зробить…

Днями у центрі Мукачева переселенка з Миколаївщини жбурнула каменюкою у велосипедиста. Без будь-яких на теипричин. Про це писали в одній із місцевих груп:

“Жінка, вже добре відома багатьом мешканцям нашого міста власним суворим норовом, жбурляє камінням у першого ліпшого перехожого (за іншою версією – у велосипедиста).
Отже, як бачимо пересуватися містом не так вже й небезпечно, як це може видаватися на перший погляд.
У будь-якому випадку, якщо вже завтра на вулицях міста ми побачимо мукачівців… у касках на головах, то точно ані трохи тому не здивуємося. Адже порятунок обороняючихся є справою рук самих обороняючихся… Автор відео: Milan Ilto

А влітку минулого року ця ж неадекватна особа так само у центрі Ужгорода ні сіло ні впало напала на перехожу… Бо мала такий настрій…

У коментарях журналістам телеканалу М-студіо вона розповіла, що звати її Марія, їй 28 і вона з Миколаївщини. А людей б’є, бо “больная”… “Потому что так хочу! І что ви мнє здєлаєтє?”, – дуркуватим голосом, ніби знущаючись, запитала журналістів неадекватна.

Насправді, така ситуація для цивілізованого суспільства не є адекватною і свідчить про недопрацювання чи то правоохоронцв чи то психіатрів. Чекатимемо наступних жертв у інших містах Закарпаття?

Залишити відповідь