31.08.2024 10:04 ПОДІЇ

 


За дорученням Президента Володимира Зеленського прямуємо до Будапешта на урочисте відкриття першої державної Україно-Угорської Двомовної Середньої Школи та Гімназії, – повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

– Із собою веземо понад ТИСЯЧУ сертифікованих підручників, які вже сьогодні передамо освітньому закладу.

Упевнений, що цей день стане знаковою подією для української громади в Угорщині й поштовхом для принципово нового напрямку організації навчального процесу наших громадян, які проживають за межами країни.

Залишити відповідь