За інформацією СБУ, під час фіктивних відряджень, підписаних мером Ужгорода Богданом Андріївим, посадовці Ужгородської міської ради насправді виїжджали на зарубіжний відпочинок під час війни.

За даними слідства, для виїзду за межі України чиновники міськради вносили недостовірні відомості до офіційних документів про службові відрядження.Служба безпеки України та Національна поліція також провели серію обшуків у адмінбудівлі Ужгородської міської ради. За даними слідства, для оформлення зарубіжної поїздки посадовці використовували фіктивні запрошення від афілійованих іноземних організацій.Для маскування злочинної діяльності фігуранти не реєстрували таку «кореспонденцію», а підписані листи на закордонні «відрядження» не вносили до системи електронного документообігу міськради.За скоєне учасникам та організаторам передбачено покарання до 9 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Залишити відповідь