Як з’ясувала Громада Закарпаття, зіллям торгувала 34-річна мешканка Ужгорода Вікторія Когутич
Вона спілкувалася з покупцями через інтернет і відправляла наркотики за допомогою служби доставки.

Жінку затримали, а в її помешканні провели обшук. Разом із нею був заарештований її спільник — 40-річний чоловік з Ужгорода. У його машині правоохоронці знайшли 15 пакетів із кристалічною речовиною, яка містила наркотичні сполуки.

Триває слідство. Деталі повідомимо згодом.

Залишити відповідь