18.03.2024 11:48 СОЦІО


Пожежа сталася 17 березня о вулиці Михайла Вербицького. Горіла квартира на 5-му поверсі 9-поверхового будинку.

Власник не мав змоги самостійно вибратись з палаючої оселі та кликав на допомогу, стоячи на балконі. Потерпілого врятували вогнеборці, спустивши вниз автодрабиною, і ще 20 людей евакуювали із верхніх поверхів сходовою клітиною. Екстреної медичної допомоги ніхто з них не потребував.

Саму пожежу бійцям ДСНС вдалось загасити менше ніж за пів години на площі 25 кв.м. Причину події, а також суму завданих збитків встановлюють компетентні служби.

Залишити відповідь