В Ужгороді внаслідок буревію утворилися величезні корки, обірвалося електролітів та потрапило автомобілі.

Про це інформують читачі Groza-news. Зокрема, у Новому Районі біля супермаркету “Велмарт” дорогу аралізувало велике дерево, яке повалив вітер. Там же фіксується обрив електроліній.

Залишити відповідь