
11 вересня близько 3-ої години ночі правоохоронці отримали повідомлення про бійку.
Під час перебування у одному із закладів відпочинку міста Ужгород між 39-річним місцевим жителем та іншими двома відвідувачами виник конфлікт. Згодом сварка переросла у бійку, в ході якої останні спричинили тілесні ушкодження потерпілому.
Зловмисниками виявилися 26-ти та 38-річні жителі Ужгорода, які вже потрапляли у поле зору правоохоронців. Обох фігурантів помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Потерпілий наразі перебуває у медустанові – у нього діагностовано тяжкі тілесні ушкодження. Затриманим же загрожує до 8 років увʼязнення.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

12.09.2024 12:47 КРИМІНАЛ