Двоє юних відморозків напали на чоловіка умвідпоавдь на зауваження не кричати посеред ночі.

Місцеві пабліки повідомляють, що це трапилося на одній із вулиць Ужгорода. Інцидент зафіксувала камера спостереження.

Одного з нападників звати “Діма”. Обоє підлітків били чоловіка кілька разів. Поваливши його на землю, почали добивати ногами, поки той не втратив свідомість. Поліція Ужгорода про інцидент поки не повідомляє.

Один коментар до “В Ужгороді двоє підлітків до півсмерті забили літнього чоловіка (відео)”
  1. […] джерела у правоохоронних органах, розповідаючи про інцидент, про який ми писали. Разом з тим, нам розповіли, що чоловік, якого підлітки […]

Залишити відповідь