Працівники Управління муніципальної варти Ужгородської міської ради притягують водіїв до адмінвідповідальності за порушення стоянки на власний розсуд.
Про це повідомляє, зокрема, ужгородець Василь Рішко, котрий зауважив, що на вулиці Грибоєдова поблизу центральної міської лікарні імені штраф за порушення правил паркування було виписано йому одному, хоча поруч стояли десятки автомобілів.
З цього приводу чоловік написав гнівний пост у Facebook:
“Ви пан Русин Анатолій Олдирохович досить гавн-к…, чи сліпий, лікарня поруч, Закарпатський центр мікрохірургії ока також поруч…., Ви цей один автомобіль побачили?”, – задає цілком слушне запитання водій.
До речі, попри роботу муніципальної варти, вулиця Грибоєдова у районі лікарні продовжує бути нашпигована автомобілями з обох боків проїжджої частини. І, за спостереженнями наших кореспондентів, водії цих автомобілів не платять за парковку.



100%