Сьогодні зранку в Ужгороді на рейс не вийшли всі автобуси маршруту №3, що з’єднує Новий район з центральною частиною міста. Як вдалося з’ясувати Grozanews у водіїв інших маршрутів, міська рада повністю зняла рейс №3 з маршруту.

У зв’язку з цим, зранку на зупинках, через які курсувала «третя маршрутка», сьогодні спостерігається значно більше скупчення людей. Як вдалося з’ясувати нашим журналістам, за задумом чиновників, які позбавили городян зручного короткого маршруту, цих пасажирів мають забирати «Електрони», які їздять чи не через годину і роблять величезний круг. За таким маршрутом зараз доведеться діставатися з Нового району до площі Петефі утричі довше. І чекати на морозі його доведеться так само довше.

Ми поспілкувалися з пасажирами, що традиційно очікують на маршрут №3 на зупинці на вулиці Легоцького.

 — Жителі нашого мікрорайону звикли, що на сьогодні добиратися на роботу, їздячи в сторону центральної частини дуже зручно завдяки існуванню 3-го маршруту, — розповідає ужгородка пані Катерина. — Але на жаль, зараз ми зіткнулися з проблемою, що маршрут №18 за даним напрямком курсує переповненим. І це відбувається в умовах карантину. У результаті люди практично щодня ризикують запізнитися на роботу, у школи чи у справах. Особливо актуальним дане питання є о 8 ранку, коли з наших районів і так складно виїхати через сильну завантаженість. Це, мабуть, влада таким чином «допомагає» зробити наше місто «комфортнішим», як казав перед виборами наш мер. Тому я через вас, журналістів, хочу запитати, чим керувалася міська рада, коли приймалося відповідне рішення та хто був ініціатором такого безглуздого вчинку? Чи думали вони про маленьких діток, що їдуть у школи і тепер будуть змушені очікувати на автобуси більш тривалий час, а потім їхати у перенавантажених маршрутках?

Ужгородський пенсіонер пан Роман, який зранку не дочекався маршрутки №3 на зупинці біля Інституту культури і мистецтв на Грушевського, теж скаржиться на зняття з рейсу компактного і зручного маршруту.  

— Тепер, чекаючи на 18-й автобус ми, пенсіонери мусимо мерзнути по 30-40 хвилин, — каже чоловік. — А коли в нього заходиш, то там треба тіснитися, як у банці.

Тому я і, думаю, більшість пасажирів, які з нашої вулиці діставалися центру на «трійці», важаємо абсолютно не нормальним явищем, що при теперішній владі відмінили маршрут №3. Може мер і депутати думають, що за останні кілька років рівень добробуту ужгородців настільки зріс, що кожен зміг купити авто і їздити власним транспортом?

            У свою чергу водії маршрутів №14 та №8, з якими нашим кореспондентам вдалося поспілкуватися і які, аби зберегти роботу, попросили, не вказувати їхні імена, кажуть, що сьогодні, діє вимога Кабміну, що при посадці в автобус потрібно мати маску і не повинно бути стоячих пасажирів. Вони констатують, що закриваючи маршрути, міська рада свідомо йде на порушення цих вимог. А це, зі слів водіїв, викликає постійні конфлікти з іншими пасажирами та водіями автобусів та наражає всіх учасників процесу перевезення на небезпеку, пов’язану з розповсюдженням коронавірусу. На їх думку, безпека у транспорті можлива лише через збільшення кількості маршрутів, а не їх закриття.

            Майже всі пасажири, з якими вдалося поспілкуватися нашим журналістам, заявляють про вимогу поновити роботу маршруту №3 і вжити заходи відносно посадових осіб, які ініціювали рішення про закриття маршруту. Для цього вони готові йти пікетувати міську раду. Вони вважають, що у ситуації, коли з одного боку карантин пов’язаний з ризиком захворіти, а з іншого боку , люди повинні рухатися, аби заплатити за ком послуги та заробити на сім’ю, влада мала знайти компроміс.

Більше новин читайте на телеграм-каналі Groza-news та на нашій сторінці у мережі Facebook

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *