Це трапилося на вулиці Капушанській поблизу супермаркету АТБ, повідомляють читачі Громади Закарпаття.

Судячи з зів’ялого листя, здоровенна гілка лежить на дорозі вже давно.

Однак, комунальні служби не поспішають її прибрати. У зв’язку з цим мешканці Нового району звертаються до міських служб, що відповідають за благоустрій, з вимогою зреагувати на ситуацію.

Залишити відповідь