Після нічних обшуків у помешканнях мера Ужгорода та міських чиновників, силовики продовжили роботуму кабінетах Ужгородської міської ради.

А вночі детективи НАБУ провели обшуки в мера Ужгорода Богдана Андріїва, екс-секретаря міськради Арсена Мелкумяна та кількох інших чиновників.
Обшуки відбулися у приватних будинках посадовців, а також у приміщеннях Ужгородської міської ради.
За інформацією наших джерел, слідчі дії пов’язані з корупційними схемами щодо викупу мером за сприяння чиновників земельних ділянок.

Подробиці повідомимо згодом.

Залишити відповідь