Про це інформує Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області, яка здійснює будівництво оборонних споруд у Запорізькій області.

“Підводимо проміжні підсумки виконання робіт на оборонних спорудах у Запорізькій області

Керівник Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області Ростислав Пріцак та перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький
провели спільну нараду з головою Запорізької ОВА Іваном Федоровим.

Обговорили низку проблемних питань, пов’язаних із будівництвом захисних споруд.

Оглянули хід робіт на кожному з об’єктів, за зведення яких відповідальне Закарпаття.

Окремо під час зустрічі із першим заступником голови Запорізької ОВА Русланом Мовчаном спілкувалися про передачу опорних пунктів на баланс обласної військової адміністрації.

Маємо за честь бути долученими до наближиння великої Перемоги!”, – ідеться у дописі СМАД у Закарпатській області у мережі Фейсбук.

Залишити відповідь