Навесні стартує масштабна реконструкція пункт пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке». Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.



Як видно з презентації Міністерства
розвитку громад, територій та інфраструктури України, тут збудують по 1 смузі для пасажирських автобусів
та 4 – для легкових автомобілів на в’їзд та виїзд з України, з оглядовими боксами,
санвузлами та відновідновленою службовою будівлею митної та прикордонної служб.
Початокреконструкції та будівельних робіт
очікується навесні 2025 року.
