Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє журналіси та правозахисник Роман Лаврів, нагадуючи про окремі факти зловживання Макаряна, під час розбудови митних постів.

“Друзі, побратими, підкажіть мені будь ласка чи має моральне право керівник департаменту інфраструктури ДМСУ Давид Макарян відсиджуватися із багатомільйонними відкатами на Закарпатті? А після перемоги далі спокійно вернутись в Київ на Дегтярівську і «почати розбудову митних постів по ціні 1200 грн за куб піску ( це як приклад завищення в 4-5 раз на закупівлі товарів і послуг)»? А таких «Макарянів» повно!!!!
Гидко!!!!”, – написав Лаврів.

У свою чергу, у Закарпатській митниці Держмитслужби Groza-news розповіли, що Давид Макарян відряджений до Західної України разом з іншими посадовими особами центрального апарату департаменту адміністративно-господарської діяльності ДМСУ за дорученням в.о. Голови Держмитслужби. Тут вони надають допомогу у організації передачі конфіскованого майна, а саме: автомобілі, кількість яких у Закарпатській області найбільша.

Ця процедура проводиться відповідно до розпорядження КМУ про передачу майна на обороноздатність і стосується також і продуктів харчування, пиломатеріалів, тютюну, які впершу чергу пригодяться для ЗСУ. Давид Макарян провів зустріч з керівництвом Закарпатського ОТЦК та СП із узгодження передачі майна для ЗСУ.
За інформацією Закарпатської митниці ДМСУ, з ініціативи Макарянаа підготовлено пропозиції щодо зміни до нормативних документів із спрощеної процедури передачі конфіскованого майна обласній військовій адміністрації для потреб переселенців та організовано роботу щодо відкриття додаткових кпп які практично мають готовність на 80-90%.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *